PPt4Web Хостинг презентаций

Главная / Экономика / Бізнес-план Виробництво кондитерських виробів «G&N»
X Код для использования на сайте:

Скопируйте этот код и вставьте его на свой сайт

X

Чтобы скачать данную презентацию, порекомендуйте, пожалуйста, её своим друзьям в любой соц. сети.

После чего скачивание начнётся автоматически!

Кнопки:

Презентация на тему: Бізнес-план Виробництво кондитерських виробів «G&N»


Скачать эту презентацию

Презентация на тему: Бізнес-план Виробництво кондитерських виробів «G&N»


Скачать эту презентацию



№ слайда 1 Бізнес-план Виробництво кондитерських виробів «G&N»
Описание слайда:

Бізнес-план Виробництво кондитерських виробів «G&N»

№ слайда 2 Резюме Мета: обґрунтувати ефективність організації приватного підприємства &quot
Описание слайда:

Резюме Мета: обґрунтувати ефективність організації приватного підприємства "G&N". Підприємство пропонує виготовляти кондитерські вироби, а саме - шоколад у досить широкому асортименті для задоволення будь-яких смаків. 12 видів шоколаду на будь-який смак: Трюфель; Набір шоколадних цукерок на будь-який смак; Мікс шоколаду з білого та чорного;

№ слайда 3 Резюме Білий шоколад; Білий шоколад з горіхами;
Описание слайда:

Резюме Білий шоколад; Білий шоколад з горіхами;

№ слайда 4 Резюме Чорний шоколад; Чорний шоколад з м’ятою; Чорний шоколад з цедрою апельсин
Описание слайда:

Резюме Чорний шоколад; Чорний шоколад з м’ятою; Чорний шоколад з цедрою апельсину; Чорний шоколад із сумішшю прянощів;

№ слайда 5 Резюме Плановий обсяг випуску готової продукції на рік - 29952 кг; Собівартість
Описание слайда:

Резюме Плановий обсяг випуску готової продукції на рік - 29952 кг; Собівартість 643725,1 грн.; Ринком збуту - точка фірмової торгівлі в м. Полтава (фірмовий магазин-кав’ярня "G&N"), оптові покупці, та збут кондитерських виробів безпосередньо великим покупцям; Загальна вартість проекту по організації цеху з виробництва шоколаду складає 170000 грн.; Персонал фірми - 16 чоловік. Термін окупності проекту складає 6 місяців.

№ слайда 6 Характеристика продукції Проект передбачає випуск кондитерських виробів, а саме
Описание слайда:

Характеристика продукції Проект передбачає випуск кондитерських виробів, а саме шоколаду, яке виробляється із високоякісних продуктів і відрізняються: Неперевершеним смаком; Калорійністю; Високою якістю; Реалізацією у розфасованому вигляді. В перший рік реалізації проекту: планові обсяги збуту - 96 кг шоколаду на день; за рік - 29952 кг; середня ціна продукції 28-32 грн. за кілограм; загальні витрати на виробництво - 643725,1 грн. в перший рік реалізації; прибуток - 321862,55 грн.

№ слайда 7 Оцінка ризиків збуту Основними каналами збуту продукції, що виробляється, будуть
Описание слайда:

Оцінка ризиків збуту Основними каналами збуту продукції, що виробляється, будуть: Власний магазин "G&N"; Оптові покупці, що виступатимуть у ролі посередників, і купуватимуть шоколад для перепродажу іншим магазинам та кафе міста; Наші постійні клієнти та клієнти-замовники будуть користуватися знижками, а доставка товару в межах міста для них буде безкоштовною; Збут кондитерських виробів безпосередньо великим магазинам та супермаркетам міста та області.

№ слайда 8 Оцінка ризиків збуту «Гіганти» кондитерської промисловості Nestle,; АВК; Roshen;
Описание слайда:

Оцінка ризиків збуту «Гіганти» кондитерської промисловості Nestle,; АВК; Roshen; Kraft Foods. Таблиця обсягів збуту:

№ слайда 9 Конкурентні переваги підприємства
Описание слайда:

Конкурентні переваги підприємства

№ слайда 10 Конкурентні переваги підприємства доступний рівень цін; висока якість та її сист
Описание слайда:

Конкурентні переваги підприємства доступний рівень цін; висока якість та її систематичне поліпшення; диверсифікація рецептурних особливостей; гнучкість технологічного процесу; високий рівень обслуговування; використання досвіду великих торговельних компаній та проведення рекламних акцій з метою стимулювання споживачів; реклама в місцевих ЗМІ.

№ слайда 11 Стратегія маркетингу Сила позиції " G&N" в конкурентній боротьбі п
Описание слайда:

Стратегія маркетингу Сила позиції " G&N" в конкурентній боротьбі полягає в наступному: рівень ціни, що пропонується нами (близько 28-32 грн. за 1 кг шоколаду); висока якість, збалансованість складу та екологічна чистота продукту; диверсифікація рецептурних особливостей шоколаду; зручність, яскравість та інформативність упаковки; систематичне поліпшення якості шоколаду на основі удосконалення рецептури приготування та технології виробництва; гнучкість технологічного процесу, що дозволяє миттєво реагувати на запити споживачів, які постійно змінюються; високий рівень обслуговування, ввічливе та поважне ставлення до клієнтів; Кінцева мета - збільшення обсягу продажу.

№ слайда 12 Організаційний план Потреба в персоналі та основна заробітна плата
Описание слайда:

Організаційний план Потреба в персоналі та основна заробітна плата

№ слайда 13 Виробничий план "G&N" створюється з метою виробництва продукції, я
Описание слайда:

Виробничий план "G&N" створюється з метою виробництва продукції, яка буде користуватися широким попитом населення міста Полтава. Підготовчий період містить наступні роботи: реєстрація підприємства; формування майна фірми; укладення договорів на придбання основного обладнання, транспорту та необхідної сировини; укомплектування штату підприємства.

№ слайда 14 Виробничий план Витрати на машини та устаткування
Описание слайда:

Виробничий план Витрати на машини та устаткування

№ слайда 15 Калькуляція витрат Для розрахунку собівартості одиниці продукції застосуємо витр
Описание слайда:

Калькуляція витрат Для розрахунку собівартості одиниці продукції застосуємо витратний метод. Для цього розрахуємо співвідношення основної з/п основних робітників та загально виробничих витрат: Загально виробничі витрати / основна з/п основних робітників * 100% = 175041/118809,6 * 100% = 147 %. Калькуляцію собівартості одиниці продукції визначимо на прикладі шоколаду "Молочний шоколад з карамеллю": Матеріали: 9,70 + 0,02 + 0,20 + 0,05 = 9,97 грн. Електроенергія: 0,37 * 0,25 = 0,09 грн. З/п основна: 0,5 год * 6,80 грн. = 3,40 грн. З/п додаткова: 3,40 * 0,14 = 0,48 грн. Загально виробничі витрати: 3,40 * (147% / 100%) = 5 грн. Виробнича собівартість 1кг: 9,97 + 0,09 + 3,40 + 0,48 + 5 = 18,94г грн. Повна собівартість: 18,94+ (18,94 * 0,0085) = 19,10 грн. Підприємство планує отримати 50 % прибутку.

№ слайда 16 Фінансовий план ТО = В / ЧП + А ТО = 170000 / 319923,20 + 12441 = 0,5 року або 6
Описание слайда:

Фінансовий план ТО = В / ЧП + А ТО = 170000 / 319923,20 + 12441 = 0,5 року або 6 місяців Тб = Впос / Ц - Ззм на од прод Тб = 175041/30 - 13,95 = 10906 кг шоколаду Рвк = ЧП / В*100% Рвк = 319923,20 / 170000 *100% = 188 % Рпрод = ВП / Сповна*100% Рпрод = (319923,20 / 634446,36) * 100% = 50 % М = Обсяг ТП / МТ М = 1055746,5/328957,30 = 3,20 грн Фвід = Обсяг ТП / ОВФОВФ Фвід = 1055746,50 / 109350 = 9,7 Фєм = ОВФ / Обсяг ТП Фєм = 109350 / 1055746,50 = 0,10

№ слайда 17 Фінансовий план Основні показники діяльності підприємства
Описание слайда:

Фінансовий план Основні показники діяльності підприємства

№ слайда 18 Висновки В результаті проведених розрахунків виявили основні показники виробницт
Описание слайда:

Висновки В результаті проведених розрахунків виявили основні показники виробництва: обсяг товарної продукції - 1055746,50 грн. чистий прибуток - 319923,20 грн. повна собівартість програми - 959769,54 грн. рентабельність продукції - 50 %.

Скачать эту презентацию


Презентации по предмету
Презентации из категории
Лучшее на fresher.ru